Oferta pracy

Business Development Manager

Banking & Insurance

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Warszawa

Warszawa

Dla międzynarodowej firmy typu InsurTech, poszukujemy osoby, która dołączy do polskiego zespołu dedykowanego budowie nowych rozwiązań technologicznych w obszarze zarządzania sprzedażą i obsługi klienta w sektorze ubezpieczeniowym.

Numer ref.: /101/10/2021/DK

Zakres zadań:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Dbanie o długofalowe relacje z pozyskanymi partnerami biznesowymi;
  • Planowanie strategii krótko i długoterminowej sprzedażowej firmy;
  • Tworzenie planu biznesowego oraz odpowiedzialność za  budżet i realizację wyznaczonych celów;
  • Wspieranie rozwoju technologicznego klientów;
  • Monitorowanie rynku agencyjnego w Polsce - wyszukiwanie potencjału do współpracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli kierownika sprzedaży/ regionalnego kierownika sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój kanału multiagencyjnego;
  • Relacyjność oraz otwartość do reprezentowania firmy;
  • Mobilność - otwartość do częstych podróży służbowych na terenie Polski;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Dostęp do nowych technologii, ze względu na obszar działalności firmy;
  • Pracę blisko Zarządu;
  • Elastyczne godziny pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne