Oferta pracy

Business Development Manager

Moliera 2

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z partnerami.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Współpraca z menadżerami działu handlowego, działu online i biura obsługi klienta.

  • Analiza procesów biznesowych zachodzących w spółce oraz przygotowywanie raportów.

  • Rekomendowanie rozwiązań oraz optymalizację procesów biznesowych.

  • Wsparcie w realizacji celów biznesowych oraz we wdrażaniu kluczowych strategii.

  • Formułowanie oraz wdrażanie standardów, procedur usprawniających procesy biznesowe.

  • Monitorowanie umów handlowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analityki biznesowej.

  • Umiejętność identyfikacji i wdrażania konkretnych inicjatyw doskonalących w dziedzinie sprzedaży i logistyki, z naciskiem na jakość.

  • Umiejętność operacyjnego przetwarzania zadań ad hoc (szybkie poprawki do procesów i raportów sprzedaży, zakupów).

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację biznesową.

  • Umiejętność budowania forecastów sprzedażowych.

  • Terminowość, relacyjne podejście do sprzedaży.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Elastyczność w działaniu, przejmowanie inicjatywy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży retail.

  • Doświadczenie w branży on-line fashion.

To oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz

  • profitowy system premiowy.

  • Międzynarodowe środowisko partnerów biznesowych.

  • Opiekę medyczną.

  • Kartę Multisport.

  • Biuro w centrum Warszawy.

  • Pracę w prestiżowym środowisku zawodowym - poruszanie się w obszarze dóbr luksusowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Moliera 2

Moliera 2 jest wyjątkowym, modowym miejscem na mapie Polski, gdzie od 2008 roku dostępne są unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. W pełnych inspiracji salonach z luksusowymi markami, jak i w sklepie on-line Moliera2.com, znajdziesz wyjątkowe stylizacje i akcesoria dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i na wszystkie okazje.

Przewiń do profilu firmy