Oferta pracy

Business Development Manager

SellWise

umowa o pracę
15 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań IT dla biznesu (branże kosmetyczne, FMCG, farmaceutyczne)

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywny prospecting – cold calling oraz cold mailing

  • Obsługa leadów przychodzących, analiza i weryfikacja procesów u klienta

  • Prezentacja rozwiązania przygotowanego wraz z zespołem

  • Spotkania sprzedażowe, prowadzenie prezentacji, negocjacje cenowe

  • Opieka posprzedażowa nad klientem oraz do-sprzedaż

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Tworzenie strategii rozwoju rynku, analiza danych oraz praca w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w doradczej sprzedaży B2B rozwiązań IT

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego – min. B2

  • Umiejętności pracy na długich procesach sprzedażowych

  • Rozumienie działania systemów SFA

  • Umiejętności prowadzenia prezentacji dotyczących produktów technicznych

  • Gotowość do wdrożenia w siedzibie firmy w Szczecinie przez pierwsze 3 miesiące – 3 dni w tygodniu w biurze

Mile widziane

  • Rozumienie procesów sprzedaży w branżach FMCG oraz farmaceutycznych

  • Doświadczenie w sprzedaży do tego samego rynku

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Szczecinie lub pracę w 100% zdalną po 3 miesięcznym wdrożeniu i onboardingu

  • Pracę w trybie łączonym (biuro, Home Office, spotkania u klientów)

  • Umowę o pracę lub umowę B2B

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 15 000 zł brutto na UoP

  • Premię roczną oraz prowizję od sprzedaży (pierwsza prowizja po ok. 6 mc)

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – telefon, laptop, możliwość wypożyczenia samochodu firmowego

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do przedszkola/żłobka, dofinansowanie wypoczynku, dopłata do karty sportowej)

  • Duże możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

SellWise

Sellwise to firma świadcząca usługi konsultingu w obszarze sprzedaży i marketingu. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, od roku zajmujemy się także rekrutacjami. Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców i szefów sprzedaży, a nasi klienci doceniają nas za kompleksowość i doradczy charakter usługi. Tą rekrutację prowadzimy dla klienta z branży IT.

Przewiń do profilu firmy

Opis oferty

Naszym klientem jest szczeciński firma, który istnieje na rynku rozwiązań IT ponad 20 lat. Dostarczają mobilne rozwiązania wspierające sprzedaż, marketing oraz analitykę. Ich klienci cenią ich za kompleksowość dostarczanych usług i jakość. W swojej pracy stawiają na budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT, a dodatkowo jesteś osobą zdeterminowaną i potrafisz rozwiązywać problemy, a nie je tworzyć, to znak, że szukamy właśnie Ciebie!

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.