Oferta pracy

Business Development Manager

Publicis Groupe

  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Domaniewska 44

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rola strategiczna polegająca na rozwijaniu biznesu poprzez poszerzanie portfolio klientów zainteresowanych danymi i ich wykorzystaniem w biznesie

  • Analizowanie potrzeb biznesowych klientów

  • Wypracowanie strategii i modeli sprzedaży produktów z obszaru Data Science

  • Konsekwentne rozbudowywanie bazy kontaktów i pozyskiwanie leadów

  • Współpraca z klientami, doradzanie im poprzez wspieranie ich w podejmowaniu decyzji biznesowych popartych praktycznymi i uzasadnionymi rekomendacjami

  • Łączenie strategicznej wiedzy na temat całego portfolio produktów analitycznych, badawczych, oferty business intelligence, data strategy, webanalityki oraz adops

  • Przygotowywanie rekomendacji odpowiadających na potrzeby klientów (przy współpracy z ekspertami Data Science)

  • Tworzenie prezentacji produktowych i sprzedażowych opartych o rozwiązania Data Science i odpowiadających na potrzeby klientów

  • Prowadzenie strategicznych projektów w ramach zespołu

Nasze wymagania

  • Lubisz współpracę z klientami, a „złote zasady” client service’u nie są Ci obce

  • Sprawia Ci frajdę szukanie metod efektywnego dotarcia do nowych klientów i zainteresowania ich naszą ofertą

  • Gdy coś pójdzie nie po Twojej myśli, wyciągasz wnioski i ruszasz #odwazniedoprzodu

  • Świetnie czujesz się w roli osoby występującej publicznie

  • Lubisz szkolić, opracowywać case’y i dzielić się płynącymi z nich wnioskami, pisać artykuły

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną - nie straszne Ci prowadzenie kilku projektów na raz, kontrolowanie terminów i delegowanie zadań w ramach zespołów projektowych

  • Umiesz przeprowadzić analizę danych i wyciągać na jej podstawie wnioski, tworzyć rekomendacje

  • Potrafisz syntezować wiedzę z różnych źródeł i trudne zagadnienia prezentować w czytelny sposób – nawet osobom które są laikami w świecie technologii

  • Wiesz w jaki sposób dobierać KPIs dla działań marketingowych oraz jak wykorzystywać narzędzia do ich mierzenia i analizowania

  • Chcesz być bliżej strategii i kreowania biznesu

  • Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesne rozwiązania biznesowe w zakresie analizy danych i raportowania, oparte o najnowsze technologie

  • Jesteś osobą samodzielną, która lubi i potrafi pracować z zespołach macierzowych

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z zakresu działania Data Science

  • Doświadczenie mediowe, m.in. w planowaniu i realizacji kampanii mediowych (w szczególności telewizyjnych lub digitalowych),

  • Wiedza jak wykorzystać narzędzia do zwiększania efektywności kampanii marketingowych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji, w ciekawym, ambitnym obszarze danych i technologii

  • Dużą różnorodność zadań i swobodę w działaniu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)

  • Duża elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym, z przewagą pracy zdalnej)

  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home

  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego Publicis Groupe, jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.

Przewiń do profilu firmy