Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager

Laboratorium Dermapharm Spółka z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Człuchowska 12A

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych produktów i otwieranie nowych rynków/kanałów sprzedaży

  • rozwój i koordynacja działania sieci dystrybucji

  • prowadzenie negocjacji z sieciami handlowymi

  • współtworzenie polityki cenowej i produktowej

  • kreowanie strategii sprzedaży i wizerunku firmy

  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży

  • stworzenie średnioterminowej (rocznej) strategii produktowej

  • współtworzenie planów marketingowych oraz strategii marketingowej produktu (akcje promocyjne, ustalanie ceny, opracowywanie nowych kanałów sprzedaży)

  • budowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży

  • działania związane z poszukiwaniem, kwalifikacją szans, opracowywaniem i pilotażem, negocjowaniem i zamykaniem sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość zasad związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii produktu

  • wiedza na temat narzędzi marketingowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współpracę z renomowaną firmą na zasadach B2B, lub kontraktu

  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • autonomię w działaniu

  • wsparcie zarządu

  • wszelkie, niezbędne narzędzia pracy i szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy polską firmą produkcyjną, łączącą 28-letnie doświadczenie w branży z nowatorskim podejściem do kwestii produkcji i zarządzania. Lubimy wyznaczać trendy i możemy to robić dzięki otwartości zarządu oraz zaangażowaniu naszych pracowników.

Co nas wyróżnia?

- Nastawienie na rozwój, inwestowanie w wiedzę i poszerzanie horyzontów

- Pewność, że wytwarzamy i oferujemy produkty wysokiej jakości

- Długi staż pracy naszych pracowników

- Uważność na inicjatywy każdego członka zespołu

Stanowisko dedykowane nowej linii produktów chemii gospodarczej i specjalistycznej.

Przewiń do profilu firmy