Logo Pracuj.pl

Business Development Manager

Autenti sp. z o.o.O firmie

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Autenti sp. z o.o.

Sobieszyńska 25

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie firmy w projektach sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • poszerzanie obecnego portfolio o klientów korporacyjnych
  • przygotowywanie ofert i przekonywujących prezentacji handlowych z wykorzystaniem najlepszych doświadczeń spółki, studiów przypadków i trendów rynkowych
  • prognozowanie sprzedaży w bliskiej współpracy z Zespołem Wsparcia Sprzedaży i Działem IT
  • prowadzenie działań związanych ze sprzedażą krzyżową i upsellingiem

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B
  • wysokie umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji, przygotowywania ofert i negocjacji
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów z koncentracją na celach i potrzebach klienta
  • zdolności komunikacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • entuzjazm dla nowych technologii, zrozumienie ich praktycznych zastosowań

To oferujemy

  • możliwość tworzenia oryginalnych rozwiązań biznesowych
  • profesjonalne programy szkoleniowe i rozwojowe
  • silna kultura firmy ukierunkowana na innowacyjność, konkurencyjność i bycie rynkowym liderem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę zdrowotną i kartę sportową
  • stały dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy
  • świetny zespół ludzi z celami i oczekiwaniami co najmniej tak samo ambitnymi jak Twoje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Nasze rozwiązanie jest doceniane przez biznes i ekspertów w branży:

● “Fintech Roku 2020” przyznawany przez prestiżowy serwis Cashless.pl

● „Partner Roku” w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej

wyróżnienie w rankingu Złoty Bankier 2019 w kategorii "Innowacja Fin-Tech"

● Aulery 2019 - nagroda dla Autenti w najbardziej prestiżowym konkursie dla polskich startupów i firm technologicznych

Mamy zespół doświadczonych profesjonalistów. Lubimy ze sobą pracować. Mamy produkty, które zbierają świetne recenzje! Brakuje nam... Ciebie!

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Business Development Manager, Sobieszyńska 25, Mokotów, Warszawa