Oferta pracy

Business Development Manager

Benefit Systems S.A.

Kazimierza Brokla 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Spółka YesIndeed, będąca częścią Grupy Benefit Systems poszukuje Business Development Managera! YesIndeed jest liderem rozwiązań wykorzystujących grywalizację w programach wsparcia sprzedaży, z których korzystają m.in. międzynarodowe firmy z branży finansowej, FMCG czy motoryzacyjnej. Sprawdź szczegóły i aplikuj.

Sprawdź swój codzienny plan:

• Aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż programów motywacyjno-lojalnościowych z wykorzystaniem grywalizacji

• Sprzedaż z wykorzystaniem m.in. dostarczonej bazy i obsługa leadów przychodzących

• Prowadzenie prezentacji dla klientów

• Przygotowywanie ofert handlowych

• Kompleksowa obsługa prowadzonych umów

• Odpowiedzialność za P&L klienta

• Analizowanie potencjału biznesowego, motywacyjnego i konsultacja z klientem

Nasze wymagania

Na rozgrzewkę kilka pytań:

• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług do klientów biznesowych (dedykowanych dla Działów Sprzedaży)?

• Możesz pochwalić się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami handlowymi i negocjacyjnymi?

• Twoimi mocnymi stronami jest komunikatywność i umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami?

• Potrafisz samodzielne zarządzać czasem pracy?

• Pakiet MS Office nie kryje przed Tobą wielu tajemnic?

• Nie dostajesz gęsiej skórki na myśl o przygotowaniu i prowadzeniu prezentacji PP?

• Jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych na terenie Polski?

Mile widziane:

• Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym?

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w spółce YesIndeed, istniejącej 12 lat na rynku i należącej do Grupy Kapitałowej notowanej na giełdzie

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę lub kontraktem B2B z wynagrodzeniem zasadniczym oraz motywacyjnym systemem prowizyjnym

  • Pracujemy w dobrze skomunikowanym biurze w centrum Warszawy (bliskość metra, tramwajów, autobusów, SKM)

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Gwarantujemy pracę w doświadczonym zespole w obszarze sprzedaży grywalizacji dla biznesu, na którego wsparcie możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • Pracujemy w modelu hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Spółka YesIndeed jest częścią Grupy Benefit Systems.

W YesIndeed rozumiemy, że zaangażowani i zmotywowani pracownicy tworzą silniejsze organizacje. To dlatego od kilku lat pasjonuje nas tworzenie i rozwój programów grywalizacyjnych, które skutecznie wspierają poprawę wyników w organizacjach naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy