Oferta pracy

Business Development Manager

Fanadise Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadź działania prospectingowe na globalnym oraz polskim rynku.

  • Prezentuj wartości naszych innowacyjnych produktów podczas spotkań z klientami.

  • Analizuj potrzeby klientów, badaj możliwość potencjalnej customizacji i wdrażaj je.

  • Przygotowuj dedykowane oferty dla klientów.

  • Ściśle współpracuj z innymi działami firmy by zwiększyć prawdopodobieństwo sprzedaży.

  • Wpływaj na rozwój produktu poprzez przekazywanie po spotkaniach feedbacku klientów.

  • Jeżeli osiągniesz wyznaczone cele, założenia oraz KPI to będziesz miał możliwość rozwinięcia dalej części Business Developmentowej.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z klientem anglojęzycznym w branży IT/nowe technologie.

  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży IT solutions B2B lub wprowadzania innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

  • Masz Osobowość ‘’Huntera’’- szukamy osoby, która ma we krwi nastawienie na pozyskiwanie nowego biznesu.

  • Łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje biznesowe.

  • Tak samo jak nas kręci Cię zawieranie transakcji, lubisz analizować wymagania projektowe/biznesowe i szukasz odpowiednich rozwiązań dla klienta.

  • Potrafisz zadawać odpowiednie pytania scopingowe.

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i czujesz się komfortowo dopracowując warunki współpracy z klientami.

  • Rozumiesz i swobodnie rozmawiasz o procesach i technologiach tworzenia projektów technologicznych (Agile/Scrum).

  • Dociekliwość: potrafisz zrozumieć kontekst potencjalnego klienta poprzez efektywne zadawanie pytań i słuchanie jego potrzeb.

  • Sales intelligence: dla nas to umiejętność szybkiego uczenia się złożonych pojęć i komunikowania ich klientowi w łatwy do zrozumienia dla niego sposób.

  • Aktywne dążenie do celu: wysoki poziom energii w codziennych czynnościach to coś, co bardzo cenimy i tak funkcjonujemy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a “the sky is not the limit”.

  • Utrzymywanie długofalowych relacji i opieka nad pozyskanymi Klientami.

  • Kreatywne myślenie przy wyznaczaniu kierunków pozyskiwania nowych partnerów.

  • Aplikuj bez wahania, jeśli:

  • Posiadasz doskonałe umiejętności obsługi klienta w języku angielskim (w mowie i piśmie).

  • Jesteś zmotywowany i zdolny do pracy z własnej inicjatywy.

  • Posiadasz doświadczenie w przeprowadzaniu procesu sprzedaży E2E – od pozyskania leadu do finalizacji sprzedaży.

  • Cieszysz się pracą w dynamicznej atmosferze, z umiejętnością radzenia sobie pod presją czasu.

  • Jesteś graczem zespołowym, zdolnym do pracy w pojedynkę lub z szerszym gronem Project Managerów.

  • Znasz j. angielski (min. C1).

  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

  • Znasz procesy sprzedaży outbound, social selling, sprzedaż relacyjna. Prawda jest taka, że Twoimi głównymi narzędziami do pracy będą LinkedIn, mail, telefon oraz komputer.

  • Jesteś gotów do ścisłej współpracy z Product Ownerem.

To oferujemy

  • Realny wpływ na to jak wygląda Twoja praca.

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

  • Umowę o pracę/ B2B.

  • Wynagrodzenie dostosowane do indywidulanego poziomu i umiejętności.

  • Niezbędny sprzęt.

  • Przyjazną, niekorporacyjną, wręcz Startupową atmosferę pracy.

  • W razie potrzeby zawsze uzyskasz wsparcie zespołu, który chce wspólnie odnosić sukcesy na rynku światowym.

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Brak dress codu.

  • Kawa i duża ilość różnej herbaty.

  • Świętowanie urodzin oraz spotkania integracyjne.

  • Co najważniejsze, wejście w świat Web3, Metaverse,NFT pracując w jednej z najbardziej nowatorskich firm technologicznych prężnie rozwijającej się w Polsce jak i Europie.

  • I na koniec, mega fajny, zgrany zespół ☺

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Tak jak dynamicznie rozwija się świat Web3, tak również nasza firma nie odstępuje tej dynamice na krok. Dlatego obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Business Development jako Manager. Jeśli chcesz brać udział w nawiązywaniu strategicznych partnerstw i pracować bezpośrednio z naszym zespołem kierowniczym, czujesz, że dobrze pasujesz do tej roli, to nie zwlekaj i aplikuj do naszego teamu!

Fanadise to firma technologiczna realizująca projekty w zakresie sieci blockchain i kryptowalut. Jesteśmy ekspertami na rynku NFT, budowania światów VR, tokenizacji oraz metaverse.

Jako pierwsi na świecie stworzyliśmy i zmonetyzowaliśmy wirtualną miłość w formie NFT, czy też kolekcję NFT na bazie skanu 3D ciała.

Pierwsi w Europie wprowadziliśmy na rynek kolekcję NFT (PFP) pod marką Fancy Bears Metaverse, odnosząc niebywały sukces globalny i finansowy.

Jesteśmy twórcami rozwiązania NFT 2.0 - dynamiczne NFT poprzez nowe elementy wizualne (tarity).

Korzystając z najnowocześniejszych technologii blockchainowych udało nam się z powodzeniem zwodować nowe produkty, stworzyć wokół nich międzynarodowe community.

Misją Fanadise jest wyznaczanie trendów, zwiększenie dynamiki rozwiązań opartych o technologie blockchain, wprowadzając w świat metaversu zarówno klientów detalicznych, jak i wiodące marki/brandy.

Przewiń do profilu firmy