Oferta pracy

Business Development Manager

OMEGA PILZNO

św. Barbary 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów w obszarze kompleksowa logistyka kontraktowa + drogowa

  • tworzenie i prezentacja rozwiązań logistycznych zgodne z potrzebami klientów oraz ze standardami firmy

  • ofertowanie i nadzór nad kosztami projektów

  • negocjacje warunków oraz zawieranie umów handlowych

  • udział w przetargach

  • monitoring rynku i analiza konkurencji

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wygrany i wdrożony co najmniej jeden przetarg typu greenfield logistyka kontraktowa w firmie z pierwszej dziesiątki operatorów logistycznych w Polsce

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją

  • stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)

  • uczestnictwo w kreowaniu polityki sprzedażowej

  • wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • możliwość wszechstronnego rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Przewiń do profilu firmy