Oferta pracy

Business Development Manager

DCG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • Sprzedaż usług świadczonych przez DCG

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami oraz ich profesjonalna obsługa

  • Opracowywanie ofert i prowadzenie negocjacji

  • Zarządzanie portfolio projektów

  • Współpraca z zespołem rekrutacji

  • Obsługa systemu do zarządzania projektami i kontraktami

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, związanym z usługami rekrutacyjnymi/ outsourcingu kadr IT

  • Nastawienie na aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, które możemy wykorzystać w naszej pracy

  • Umiejętności definiowania potrzeb klienta

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętności pracy w zespole i dla zespołu

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie, wyznaczania celów i orientacja na rezultat

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Przyjazną, jedyną w swoim rodzaju atmosferę w pracy, współpracę z fajnymi ludźmi

  • Pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, opieka medyczna, karta sportowa)

  • Możliwość rozwoju i realny wpływ na działania sprzedażowe w firmie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Pracę w nowoczesnym biurze, w hybrydowym modelu pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • lekcje języka angielskiego

DCG

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy