Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-04-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EQS International Wojciech Kowalczyk

    EQS International to firma działająca w sektorze Quality Assurance i Business Excellence współpracująca ze światowej klasy jednostkami certyfikującymi. Główni odbiorcy naszych usług to zakłady produkcyjne z branży spożywczej i jednostki certyfikujące. Kluczowe produkty EQS International zorientowane są na wdrażanie kompleksowych i projakościowych rozwiązań poprawiających konkurencyjność przedsiębiorstw.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Kogo szukamy?

    Jeżeli jesteś osobą proaktywną, kreatywną z dobrym poczuciem humoru i ze świetnymi umiejętnościami sprzedażowymi, szukamy właśnie Ciebie. Doświadczenie w jednostce certyfikującej mile widziane.

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie oferty firmy
    • Aktywne poszukiwanie klientów
    • Budowanie pozytywnych relacji ze środowiskiem biznesowym
    • Poszukiwanie i rekrutowanie audytorów, konsultantów i szkoleniowców
    • Organizacja szkoleń
    • Administracja firmy

    Oferujemy:

    • elastyczne zatrudnienie (freelance, własna działalność gospodarcza)
    • wynagrodzenie: podstawa plus premia w zależności od wyników
    • home office
    • autonomia w tworzeniu i rozwijaniu firmy

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV. Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.