Business Development Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 02.07.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 01.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RDLabs jest firmą badawczo-rozwojową, którą tworzą profesjonaliści IT, elektronicy, projektanci oraz badacze nowych technologii. To, czym się zajmujemy na co dzień, to obracanie własnych pomysłów oraz pomysłów naszych klientów w pełni funkcjonalne prototypy oraz zapewnianie ich masowej produkcji na najwyższym poziomie. Dostarczamy na rynek produkty związane głównie z elektroniką oraz oprogramowaniem, ale również i innymi gałęziami nowych technologii, np. bioinformatyką i genetyką.

    Jedno z naszych głównych przedsięwzięć stanowią projekty z dziedziny pojazdów elektrycznych. Pracuje nad nimi zespół utalentowanych, pomysłowych i ponadprzeciętnie kompetentnych inżynierów, tworząc od podstaw elektronikę oraz oprogramowanie do tychże pojazdów. Nasze ambicje sięgają jednak znacznie dalej – chcemy w niedługim czasie stać się wiodącym podmiotem na rynku pojazdów elektrycznych, podbijając ów rynek dzięki naszym nowatorskim produktom.

    Chcąc ten cel zrealizować postanowiliśmy wzmocnić nasz zespół o kompetencje biznesowo-handlowe, stąd serdecznie zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby, które chciałyby razem z nami urzeczywistniać naszą wizję obejmując rolę:

    (pojazdy elektryczne)

    Miejsce pracy: Warszawa

    WYSTARCZY, ŻE:

    • posiadasz doświadczenie w podobnej roli, najlepiej w branży high-tech
    • znasz biegle język angielski
    • lubisz pracować z ludźmi
    • potrafisz skutecznie budować długofalowe, oparte na zaufaniu relacje z klientami
    • wykazujesz wysokie umiejętności analityczne i świetnie radzisz sobie z obiektywną oceną sytuacji
    • interesujesz się branżą automotive oraz nowymi technologiami
    • częste wyjazdy służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu
    • posiadasz prawo jazdy kat. B
    • cechuje Cię ponadprzeciętna samodzielność oraz umiejętność samoorganizacji
    • jesteś skrupulatny (lub przynajmniej pracujesz nad tym, aby takim się stać)

    TO Z DUŻYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ SZUKAMY.

    JEŻELI DODATKOWO:

    • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej elektroniczne lub pokrewne
    • znasz rynek pojazdów elektrycznych
    • możesz pochwalić się doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i/lub marketingu

    TO Z TYM WIĘKSZĄ NIECIERPLIWOŚCIĄ OCZEKUJEMY NA MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA Z TOBĄ.

    CHCEMY POWIERZYĆ CI NASTĘPUJĄCE OBOWIĄZKI:

    • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • współpraca z zespołem technicznym
    • identyfikowanie potrzeb oraz tworzenie adekwatnych ofert dla klientów
    • ustalanie wizji produktu oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • reprezentowanie firmy na konferencjach i targach

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • kontakt z najnowszymi technologiami oraz niespotykaną różnorodność tematyczną projektów realizowanych w firmie
    • możliwość realizowania własnych, innowacyjnych projektów oraz pomysłów
    • elastyczne godziny pracy
    • współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
    • szkolenia wewnętrzne, udział w spotkaniach, seminariach oraz konferencjach
    • bardzo dobre warunki pracy, nowoczesny sprzęt, świeże owoce i pyszną kawę
    • dostęp do dodatkowych świadczeń (Multisport, Medicover)
    • swobodną atmosferę, brak dress code’u, nieformalne relacje
    • mnóstwo ciekawych wyzwań i szans rozwoju
    • nowoczesne, doskonale skomunikowane biuro w centrum Warszawy
    • pensję podstawową plus premię za wyniki sprzedaży
    • możliwość kreowania nowej marki na zaawansowanym technologicznie rynku
    • niezależność w podejmowaniu decyzji i w doborze sposobów realizacji zadań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez RDLabs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”