Oferta pracy

Business Development Manager

HRK S.A.

  • Warszawa

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Menedżer

Nasz Klient to firma pozycjonująca się w TOP 10 firm pod kątem przychodów z działalności TSL w 2020 roku. Jest to Operator Logistyczny o globalnych możliwościach świadczący usługi w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, a także obsługi magazynowej oraz wsparcia celnego.

Business Development ManagerNumer ref.: Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  •         Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z międzynarodowymi jak i krajowymi kontrahentami;
  •          Poszukiwanie, negocjacje oraz nawiązywanie współpracy z kluczowymi klientami;
  •          Koordynacja procesu wdrożenia nowych klientów;
  •          Planowanie i zarządzanie budżetem;
  •         Realizacja celów rocznych na poziomie obrotu i marży na sprzedaży;
  •         Monitorowanie trendów rynkowych;

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rynku usług logistycznych;
  • Język Angielski na poziomie dobrym;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Dobra organizacja pracy i zdeterminowanie w realizacji założonych celów;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników;
  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową również do celów prywatnych;
  • W zależności od lokalizacji możliwość pracy zdalnej;
  • Miłą atmosferę pracy;
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;

Ogłoszenie archiwalne