Oferta pracy

Business Development Manager, Western Europe

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego klienta - jednego z największych w Europie producentów narzędzi dedykowanych branży poligraficznej poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi na terenie Europy Zachodniej,
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów,
  • stała analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży produktów firmy oraz rekomendowanie najlepszych rozwiązań,
  • budowanie portfolio Klientów dzięki własnej aktywności sprzedażowej,
  • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy,
  • przygotowanie ofert i doradztwo w rozwiązaniach technicznych,
  • negocjowanie transakcji i umów handlowych,
  • współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych.

Wymagania:

  • co najmniej 4 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem oraz obsługą klientów B2B na terenie Europy Zachodniej,
  • doświadczenie w rozwijaniu nowych kanałów sprzedaży oraz wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (umiejętność analizy danych),
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży poligraficznej,
  • realny wpływ na biznes, realizacja międzynarodowych projektów,
  • stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy),
  • elastyczne podejście do formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B),
  • możliwość pracy w trybie home office
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód do użytku prywatnego.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2017 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy