Oferta pracy

Business Development Manager

LEYTON POLAND sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Kontynuuj swoją karierę zawodową z dynamiczną i szybko rozwijającą się globalną firmą doradczą!

O NAS

Leyton Poland jest częścią międzynarodowej firmy doradczej, której celem jest pomoc klientom w poprawie ich globalnych osiągnięć. Skupiamy się na ulgach B+R wspierających działalność innowacyjną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na identyfikację nieoczywistych rozwiązań wspierających procesy w niezwykle skuteczny sposób.

KOGO SZUKAMY?

Numer ref.: Polska

PROFIL KANDYDATA

  • 3-7 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży usług B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań oraz rozmów handlowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, inżynieria)
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego: min. poziom B2
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć uczenia się, elokwencja, doskonałe umiejętności werbalne i niewerbalne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie pełnego cyklu sprzedażowego, począwszy od spotkania z klientem do podpisania umowy
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zarządzanie portfolio potencjalnych klientów
  • Prowadzenie negocjacji umowy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Podróże służbowe w wyznaczonym terytorium

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz doświadczonym zespole sprzedażowym
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Benefity pozapłacowe, np. karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna (MEDICOVER)
  • Szkolenia
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy