Oferta pracy

Business Development Manager with German (DACH Market)

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

10 00012 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne i mailowe pozyskiwanie klientów B2B na rynkach niemieckojęzycznych,

  • Rozbudowa istniejącej bazy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z obsługiwanymi już klientami,

  • Prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji oraz podpisywanie umów,

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz śledzenie rynkowych trendów,

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów oraz analiz.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w telefonicznym i mailowym pozyskiwaniu klientów B2B na rynku DACH,

  • Duża swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz zorientowanie na realizację stawianych celów,

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – min. B2, mile widziany analogiczny poziom j. angielskiego,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) – warunek konieczny.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do stabilnej, nowoczesnej i konsekwentnie się rozwijającej organizacji będącej liderem swojego sektora,

  • Decyzyjne i odpowiedzialne stanowisko dedykowane jednemu z najbardziej strategicznych rynków,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stabilnej podstawy oraz motywującego systemu premiowego,

  • Elastyczne godziny oraz model współpracy (praca we wrocławskim biurze lub w innej lokalizacji w trybie Home Office).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

RPO Partners Sp. z o.o.

Naszym klientem jest nowoczesna i innowacyjna firma oferująca swoje produkty na wielu międzynarodowych rynkach. W związku z cyklicznie rosnącym udziałem sprzedaży na rynku DACH poszukiwani są doświadczeni kandydaci zainteresowani rozwojem na stanowisku Business Development Managera.

Przewiń do profilu firmy