Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Kandydata/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    BDM/PW/02/WR

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój szeroko rozumianych usług HR oraz consultingowych, zwłaszcza  wśród klientów z branży technicznej
    • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • Rozwój biznesu usług outsorsingowych
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Przygotowanie i udział w przetargach
    • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
    • Bieżąca analiza rynku pracy
    • Ścisła współpraca z Działem Realizacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe mile widziane techniczne
    • 3-4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży
    • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji handlowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Otwartość na podróże do klientów na terenie całej Polski
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Odpowiedzialność i niezależność w działaniu
    • Pilne zorientowanie na realizację celów
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • System premiowy
    • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Udział w bardzo ciekawych projektach
    • Dogodna lokalizacja biura
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."