Oferta pracy

Inżynier sprzedaży z j. niemieckim

Michael PageO firmie

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier sprzedaży z j. niemieckimNumer ref.: JN -062021-2929014

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i stały kontakt klientów z rynków niemieckojęzycznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z fabryką zlokalizowaną w Brzegu Dolnym.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów z rynku DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein i Luksemburg),
  • odpowiadanie na zapytania ofertowe,
  • przygotowywanie ofert na produkcję wyrobów (kable, mechanika, elektronika i montaż urządzeń) we współpracy z fabrykami w Polsce i w Czechach na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta,
  • udział w projektach wdrażania nowych produktów we współpracy z poszczególnymi fabrykami,
  • współpraca z lokalnymi inżynierami (wsparcie na miejscu).

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość środowiska produkcyjnego i technologii montażu w co najmniej jednym z czterech obszarów: mechanika, montaż, wiązki kablowe lub elektronika,
  • otwartość do sporadycznych wyjazdów służbowych do Czech,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • udział w budowie nowego działu w firmie,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne warunki finansowe oparte o wynagrodzenie podstawowe i premię.

Ogłoszenie archiwalne