Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Manager z j. niemieckim w branży TSL

Mako TSL Błażej MakuratO firmie

  • Dmowskiego 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Mako TSL Błażej Makurat

Dmowskiego 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na rynku niemieckim

  • Opracowanie i rozwój strategii sprzedaży firmy

  • Bezpośredni udział w procesie sprzedaży oraz utrzymywaniu dobrych relacji z klientem

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów

  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • Negocjowanie warunków handlowych i operacyjnych z klientami

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Monitorowanie niemieckiego rynku TSL

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenie w sprzedaży B2B na rynku niemieckim

  • Płynna znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 (biegłym)

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z klientami kontraktowymi

  • Proaktywna postawa, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość nowoczesnych technik i metod sprzedażowych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec (min. 2 razy w miesiącu)

  • Znajomość niemieckiej kultury biznesu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych

To oferujemy

  • Umowa B2B lub umowa o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie do okularów

  • bonus i paczki świąteczne

  • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa online

3

Spotkanie w siedzibie firmy

4

Decyzja