Oferta pracy

Business Development Partner / Partner Biznesowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 11 mar 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez spółkę

Nasze wymagania

  • Ustabilizowana pozycja zawodowa ( umiejętność odnajdywania się w sprzedaży produktów finansowych na rynku kapitałowym)

  • Posiadanie własnej bazy klientów oraz umiejętność zdobywania nowych kontrahentów

  • Zaangażowanie i realizacja podejmowanych przez siebie zleceń

  • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji

  • Umiejętność słuchania i otwartość na potrzeby klientów w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań pomnażania kapitału

To oferujemy

  • Współpraca w ramach umowy B2B lub umowa zlecenie

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne za każdy zrealizowany kontrakt

  • Pełne wsparcie doświadczonych Partnerów Biznesowych

  • Ciekawe szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe i wiedzę produktową

  • Praca w systemie hybrydowym

  • Komfortowe i prestiżowe miejsce pracy

Klient Pracuj.pl

Dla naszego Zleceniodawcy, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym, poszukujemy doświadczonych Partnerów Biznesowych do aktywnej sprzedaży produktów oferowanych przez spółkę.

Nasz Zleceniodawca specjalizuje się w obsłudze klientów zamożnych stale dywersyfikując obszary swoich przedsięwzięć, poszerzając ofertę o nowe rozwiązania w kolejnych segmentach.

Taki model działalności pozwala na dopasowanie propozycji produktowej dla najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.