Oferta pracy

Partner Biznesowy

POLSKI HOLDING INWESTYCYJNY S.A.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

Spółka specjalizuje się w obsłudze klientów zamożnych stale dywersyfikując obszary swoich przedsięwzięć, poszerzając ofertę o nowe rozwiązania w kolejnych segmentach. Taki model działalności pozwala na dopasowanie propozycji produktowej dla najbardziej wymagających klientów.

Nasze wymagania

  • Osoba o ustabilizowanej pozycji zawodowej, która doskonale odnajduje się w sprzedaży produktów finansowych

  • Posiada własną bazę klientów i z powodzeniem zdobywa nowych kontrahentów,

  • Jest zaangażowany i z sukcesami realizuje podejmowane przez siebie zlecenia,

  • Z łatwością nawiązuje i buduje długofalowe relacje,

  • Zapewni klientom doskonałej jakości obsługę, zgodnie z najwyższymi standardami

To oferujemy

  • Współpraca w ramach umowy B2B lub umowa zlecenie,

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne za każdy zrealizowany kontrakt,

  • Pełne wsparcie doświadczonych Partnerów Biznesowych,

  • Ciekawe szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe i wiedzę produktową,

  • Praca w systemie hybrydowym,

  • Komfortowe i prestiżowe miejsce pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

POLSKI HOLDING INWESTYCYJNY S.A.

Polski Holding Inwestycyjny SA od momentu rozpoczęcia działalności stale dywersyfikuje obszary swoich przedsięwzięć, wyszukując nowych rozwiązań biznesowych. Spółkę oraz podmioty powiązane tworzą uznani specjaliści z dużym doświadczeniem. Dzięki kompetencjom oraz zaangażowaniu rozwijamy się i stale umacniamy swoją pozycję na rynku, dążąc do sukcesu, którym jest wspólna satysfakcja naszych Klientów i Pracowników.

Przewiń do profilu firmy