Business Development Representative - duński/norweski/szwedzki

CloudityO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cloudity

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Zastanawiasz się, jaki wyglądałby Twój codzienny dzień pracy? Po naszym procesie wdrożeniowym, podczas którego Twój buddy przeniesie Cię do świata Salesforce, będziesz pracować na dedykowanym rynku i będziesz zajmować się m.in.:

• Działaniami mającymi na celu pozyskanie nowych klientów, m.in. szeroko rozumiane działania w social media.

• Pomocą w planowaniu, koordynowaniu i realizacji wydarzeń wspierających działania sprzedażowe

• Tworzeniem baz danych potencjalnych klientów

• Badaniem rynku

• Budowaniem pozytywnego wizerunku Cloudity na rynku

• Monitoringiem i analizą skuteczności podejmowanych działań

• Odpowiedzialność za realizację uzgodnionych planów

• Wsparciem działań marketingowych

Nasze wymagania

Aktualnie poszukujemy nowych osób, które wesprą nasz zespół w roli Business Development Representative na rynek nordycki

• Mówisz po duńsku, norwesku lub używasz innego skandynawskiego języka na poziomie biznesowym

• Znasz język angielski na poziomie C1

• Jesteś dostępny na pełny etat

• Właśnie ukończyłeś studia lub jesteś na ostatnim roku

• Interesujesz się nowymi technologiami

• ...I TO WSZYSTKO! Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań, są proaktywne w działaniu, doświadczenie nie jest najważniejsze.

• ALE Jeśli możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy z klientem w sprzedaży, rozwoju biznesu, call-center, mówisz płynnie, w którymś z języków skandynawskich i masz zbudowaną sieć kontaktów na Linked-in, jeszcze lepiej!

Mile widziane

  • Posiadasz sieć kontaktów na Linked-in

  • Masz “Can do attitude” i cechuje Cię nastawienie na rezultaty

To oferujemy

  • Możliwość pracy i nauki z zespołem ekspertów

  • Nieograniczone możliwości rozwoju

  • Pozyskiwanie i doskonalenie najlepszych metod i praktyk sprzedażowych

  • Pracę na innowacyjnej platformie Salesforce i możliwości zdobycia certyfikatów uznawanych na całym świecie

  • Bardzo dużą niezależność i odpowiedzialność

  • Udział w konferencjach branżowych

  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne

  • Biuro z bardzo dobrą lokalizacją w Warszawie (przy Metrze Politechnika)

  • Doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Cloudity

W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na

kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne

technologicznie, a jednocześnie o doskonałej atmosferze. Jesteśmy platynowym

partnerem Salesforce - prowadzimy projekty w technologii Salesforce uważanej za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie. Informatyzujemy

organizacje w kilkunastu krajach świata.

www.cloudity.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy