Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Representative

  • Łomianki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
    W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
    Dla naszego klienta - wiodącego dostawcę rozwiązań w zakresie zarządzania flotą w Europie i Ameryce Północnej - poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Workplace: Łomianki

    ZADANIA:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów i partnerów handlowych
    • Prezentowanie możliwości firmy
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Przygotowywanie ofert sprzedaży
    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej B2B
    • Współpraca z innymi działami/ oddziałami firmy

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie minimum rok w telefonicznej obsłudze Klienta i prowadzeniu korespondencji biznesowej
    • Mile widziana będzie wiedza na temat biznesu i technologii Call Center oraz znajomości narzędzi IT (typu CRM, live chat)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
    • Umiejętności negocjacyjne, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z Klientem
    • Pozytywne podejście do wykonywanych obowiązków
    • Dobra organizacja oraz przestrzeganie czasu pracy
    • Zorientowanie na wyniki oraz realizację celów
    • Dynamizm, rzetelność oraz samodzielność w działaniu
    • Wysoka kultura osobista
    • Gotowość do relokacji do Warszawy (możliwa zmiana biura do Centrum Warszawy)

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 3.500 zł brutto miesięcznie + premie zależne od osiągniętej sprzedaży
    • Prywatne lekcje języka angielskiego (1h/ tygodniowo) z lektorką w miejscu pracy, w godzinach pracy
    • Praca poniedziałek - piątek w godzinach 8 - 16
    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz dofinansowanie do studiów
    • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
    • Praca w międzynarodowym zespole
    • Kontakt z nowymi technologiami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )