Oferta pracy

Business Development Representative

Grupa Pracuj

5 0006 500 brutto / mies.
  • Warszawska 18, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Warszawska 18

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja kampanii sprzedażowych, informacyjnych i marketingowych do bazy klientów

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizacja założonych planów na liczbę aktywności i sprzedaży, która ma wpływ na wysokość premii

  • Bieżąca i bezpośrednia obsługa Klientów poprzez kontakt mailowy i telefoniczny

  • Budowanie trwałych relacji i lojalności u Klientów

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych lub realizacji kampanii telemarketingowych

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność rozwijania sprzedaży

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • Nastawienie na cel sprzedażowy i jego realizacja

  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy opartej na priorytetach

  • Motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia (wliczona w wynagrodzenie podane w ogłoszeniu)

  • Pracujemy w modelu opartym na stałej podstawie i zmiennej premii sprzedażowej

  • Premia kwartalna jest uzależniona od wyników sprzedażowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dobra lokalizacja biura

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • premia

  • treningi umiejętności miękkich

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

spotkanie online z Menadżerem

3

spotkanie online z Menadżerem i Dyrektorem Sprzedaży