Business development specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Jeśli czekasz na wyzwania w pracy, a do tego znasz rynek transportu morskiego, to pierwszy krok za nami. W drugim kroku opowiem Ci o skandynawskiej firmie, która może Cię oczarować. W trzecim będziesz mieć samodzielnie okazję do poznania tej firmy i zdecydowania, czy to miejsce pracy jest właśnie tym, z którym chcesz się związać. A jest duża szansa na to, że powiesz TAK :-)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B na terenie całej Polski na usługi logistyczne (międzynarodowy transport kontenerowy)

  • nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami

  • odbywanie spotkań biznesowych na terenie całego kraju

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży B2B usług spedycyjnych w transporcie morskim

  • znajomość rynku usług logistycznych w branży morskiej

  • kreatywność i nieszablonowość

  • prawo jazdy kat. B

  • sprawną obsługę komputera i programów z pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia

  • bogaty pakiet socjalny

  • cykliczny udział w wydarzeniach firmowych, spotkaniach integracyjnych

  • nowoczesne biuro w biznesowej dzielnicy Gdyni

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy