Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Development Specialist

LANDINGI

umowa o pracę
4 1506 250 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Początkowo we współpracy z Robertem (Chief Bussiness Development Officer), a następnie samodzielnie będziesz:

  • Aktywnie poszukiwać i pozyskiwać klientów (prospecting: cold mailing),

  • Kreować use case’y i wartość korzystania z produktu przez potencjalnych Klientów oraz budować szablony mailingu i sekwencje sprzedażowe,

  • Odpowiadać za początkowe etapy procesu sprzedaży (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, dążenie do umówienia spotkania, prezentacja produktu, kwalifikacja),

  • Zarządzać swoim czasem pracy samodzielnie, w sposób który umożliwi Ci realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Prowadzić prezentacje sprzedażowe dla potencjalnych klientów (online),

  • Przygotowywać oferty prezentujące produkt i warianty współpracy,

  • Rozwijać relacje z pozyskanymi klientami, dążąc do zwiększania skali współpracy z nimi,

  • Obsługiwać reaktywnie pytania Klientów pochodzących także z Inboundu,

  • Uczestniczyć w optymalizacji i kreowaniu procesów sprzedażowych,

  • Ściśle współpracować z innymi zespołami, z których każdy poda Ci pomocną dłoń kiedy będziesz tego potrzebować (Design, IT, Operations).

Podział czasu pracy
30%

Budowanie bazy kontaktów

40%

Prospecting

10%

Kwalifikacja

20%

Spotkania

Nasze wymagania

  • Dobrze czujesz się w sprzedaży i chcesz się w tym kierunku rozwijać,

  • W swoich działaniach wykorzystujesz nowoczesne technologie,

  • Posługujesz się językiem angielskim (min. B2),

  • Czujesz się swobodnie podczas rozmowy z klientem i prowadząc prezentacje,

  • Cechujesz się samodzielnością i bardzo dobrą organizacją pracy,

  • Jesteś proaktywn-y/a i szukasz nowych rozwiązań,

  • Posiadasz zmysł analityczny i rozumiesz procesy biznesowe,

  • Jesteś osobą otwartą, która potrafi pracować zespołowo.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 5.000 - 7.500 zł netto B2B lub 4.150 - 6.250 zł brutto UoP - wg doświadczenia,

  • System premiowy uzależniony od realizacji celów sprzedażowych,

  • Dostęp do narzędzi wspierających codzienną pracę, takich jak: HubSpot, Jira, Semrush, Apollo, itp.

  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy (w przypadku pracy stacjonarnej),

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Karty MultiSport,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: MacBook lub laptop z innym systemem + monitor,

  • Rozwój zawodowy m.in. szkolenia wew. i zew., konferencje IT, ścieżki karier,

  • Regularne integracje zespołu oraz brak dress code'u.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • karty MultiSport

LANDINGI

Landingi to platforma dla marketerów, dzięki której mogą samodzielnie tworzyć landing page i nimi zarządzać. Landingi to zgrany team, przyjazna atmosfera i możiwość rozwoju w swojej secjalizacji.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Cię potrzebujemy?

Chcemy, aby nasze działania były jeszcze lepsze, więc potrzebujemy do tego najlepszych ludzi, wyróżniających się w swoich działaniach, zorientowanych na realizację celów i dążących do wzrostu swoich kompetencji.

Planujemy rozbudowę naszego działu sprzedażowego, który pozyskuje klientów na nasz najwyższy plan Enterprise. Będziesz pracować w oparciu o działający proces, mając możliwość dalszego jego rozwijania i optymalizacji. Będziesz rozmawiać ze znanymi polskimi brandami, dla których platforma Landingi rozwiązuje wiele problemów i wyzwań działów marketingu, wykorzystujących lub dopiero chcących korzystać z landing page’y podczas promocji produktów i usług. Dzisiaj w swoich działaniach platformę wykorzystują już takie firmy jak: ING, Credit Agricole, Player.pl, Canal+ czy Evenea.