Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Specialist

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    BUS/KAT/0218
    Opis stanowiska:
    • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów w obszarze usług,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
    • realizacja  wyznaczonych celów sprzedażowych.
    Profil kandydata:
    • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne lub prawnicze,
    • doświadczenie w sprzedaży B2B (minimum 2 lata),  mile widziane w sprzedaży usług  związanych z outsourcingiem kadr i płac i/lub księgowością,
    • język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • umiejętność obsługi komputera.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • umowa o pracę,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
    • system premiowy uzależniony od wyników,
    • pakiet rekreacyjno-sportowy.

    Zapraszamy do naszego biura w Katowicach, ul. Opolska 22 w godzinach od 9:00 do 15:30 od poniedziałku do piątku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis