Logo Pracuj.pl

Business Development Specialist

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi
  • Utrzymanie relacji z obecnymi partnerami/ambasadorami
  • Aktywne poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do klientów
  • Komunikacja z partnerami/ambasadorami: motywowanie, przygotowywanie dedykowanych materiałów, rozwijanie kompetencji
  • Współpraca z działem marketingu
  • Pozyskiwanie i obsługa leadów
  • Czynności organizacyjne: ustalanie warunków współpracy, rozliczenia, analiza wyników
  • Promowanie programu partnerskiego w dostępnych kanałach komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług, lub produktów
  • Znajomość podstawowych narzędzi marketingowych
  • Bardzo dobre umiejętności z interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Samodzielność, zaangażowanie
  • Orientacja na wynik
  • Umiejętność obsługi nowoczesnych mediów i technologii
  • Sieć kontaktów w branży beauty będzie znaczącym atutem

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowo w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)
  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy
  • Szkolenia wprowadzające i stałą opiekę Managera
  • Dużo ciekawych zadań oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Brazylii oraz UK!
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zajęcia z języka angielskiego

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

I Spotkanie rekrutacyjne online

4

Zadanie rekrutacyjne

5

II Spotkanie rekrutacyjne online

6

Decyzja

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :)

Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Business Development Specialist, łódzkie