Oferta pracy

Business Development Specialist

Up BonusO firmie

Up Bonus

Dywizjonu 303 139

Warszawa

Oddział międzynarodowej grupy UP, poszukuje pełnej pozytywnej energii
osoby na stanowisko:
MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Co znajdziesz w UP Bonus?

  • stabilną i ciekawą pracę w oparciu umową o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów finansowanych przez pracodawcę (opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie),
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Jeśli:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • masz doświadczenie i sukcesy we współpracy z branżą retail/e-commerce,
  • jest zaangażowany/a,
  • masz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiesz podejmować szybkie i samodzielne decyzje,
  • pracujesz rzetelnie i precyzyjnie,
  • cechuje Cię asertywność,
  • umiesz prowadzić negocjacje,
  • chcesz wykazać swoją kreatywność i entuzjazm.

Zaaplikuj! A pracując z nami będziesz:

  • spotykać się w całej Polsce i pozyskiwać partnerów w postaci retailerów i branży e-commerce do programów lojalnościowych i platformy kafeteryjnej,
  • podpisywać, negocjować i renegocjować umowy,
  • utrzymywać relacje z partnerami, poprzez kontakty i nadzór nad realizacją umów,
  • zarządzać magazynem zdigtalizowanych produktów i realizacją zamówień,
  • wdrażać pracowników i prowadzić szkolenia z zakresu pozyskiwania partnerów,
  • nadzorować i tworzyć oferty na platformach lojalnościowych i kafeteryjnych,
  • aktywnie uczestniczyć w budowaniu wizerunku marki,
  • rozpatrywać reklamacje,
  • koordynować zadania,
  • przygotowywać i nadzorować kampanie promocyjne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
z poniższą klauzulą za pomocą Aplikuj
Jeśli chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym koniecznie dopisz poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bonus Systems Polska S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.

Możesz wycofać zgodę w każdym momencie poprzez kontakt mailowy pod adresem: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy