Business Development Specialist

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Craftware Sp. z o.o.

Wołoska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie nowych szans sprzedażowych, opracowując taktyki marketingowe i sprzedażowe poprzez wielokanałowe programy napędzające popyt na rozwiązania oferowane przez Craftware

  • Edukowanie potencjalnych grup kontrahentów, otwierając przed nimi świat możliwości, dzięki sile platformy Salesforce, Veeva i UiPath, wprowadzając ich w nową erę cyfrową, która kończy mroczne czasy Excela, papieru i ołówka!

  • Wykorzystywanie cennych umiejętności dotarcia, poznania i pozyskiwania przyszłych grup odbiorców w średnich i dużych firmach za granicą i w Polsce w tym ich problemów, oczekiwań i sposoobów, w jaki kupują

  • Używanie wskaźników i spostrzeżeń, aby profilować i kierować komunikację na docelowych klientów i osoby kontaktowe

  • Osadzanie swojej uwagi na kluczowych kontrahentach, którzy wykazują największy potencjał sprzedażowy, realnie określając czego dokładnie potrzebują, wykorzystując zaufanie do marki Craftware

Nasze wymagania

  • Głowa pełna pomysłów, odwaga, skrupulatność, odpowiedzialność i profesjonalizm

  • Znajomość branży IT/software (w szczególności systemów CRM oraz pokrewnych najlepiej rozwiązań chmurowych)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)

  • Chęć rozwoju, ambicja, analityczna postawa i silne nastawienie do śledzenia i raportowania wskaźników skuteczności kampanii

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i zarządzania projektami

  • Umiejętność pracy w wielu wątkach, pod presją czasu, w dynamicznym środowisku

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu pozyskiwaniu klientów, bezpośrednim do nich dotarciem będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi zespołami sprzedaży, marketingu i kierownictwem w opracowywaniu procesów marketingowych, strategii i wymagań dotyczących treści

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub marketingu B2B

To oferujemy

  • Realny wpływ na dalszy rozwój jednej z czołowych firm IT w Polsce

  • Samodzielność i autonomię, zamiast kontroli i braku zaufania, jednocześnie przy pełnym wsparciu Managera i całego zespołu

  • Budżet szkoleniowy, aby przyśpieszyć swój samorozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Wsparcie psychologiczne w ramach internetowej poradni

Tak się u nas pracuje