Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Specialist

iwoca

więcej
  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 12.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

iwoca

Dołącz do warszawskiego zespołu firmy, która ma ambicje zostać najlepszym pracodawcą na świecie!

Wizją iwoca jest, aby finansowanie firmy było jak włączanie prądu: proste i za jednym kliknięciem. Naszym celem jest, aby w ciągu najbliższych 10 lat zapewnić finansowanie dla ponad miliona małych przedsiębiorstw, które są niedoceniane przez banki. Zostaliśmy nagrodzeni w brytyjskim plebiscycie Credit Awards w kategoriach Best Data & Analytics Technology, Best Fintech Lending Company, Best Alternative Commercial Lender. Od naszego startu w 2012 roku zapewniliśmy finansowanie już na ponad 700 milionów złotych w czterech europejskich krajach. Jesienią pozyskaliśmy dodatkowe ćwierć miliarda złotych na rozwój na rynku europejskim, w tym w Polsce.

W związku z otwarciem nowego biura w Warszawie szukamy osób na stanowisko Business Development Specialist, które swoim zaangażowaniem i energią pomogą nam jeszcze szybciej rosnąć na polskim rynku.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

Twoje zadania:

  • Kontakt z potencjalnymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Profesjonalna obsługa i budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami
  • Współtworzenie nowego zespołu i budowanie przyjaznej atmosfery w biurze
  • Organizowanie akcji marketingowych

Czego oczekujemy:

  • Pozytywnego podejścia do ludzi
  • Nastawienia na rezultaty
  • Inteligencji i sprytu - cenimy je bardziej niż teoretyczne umiejętności nabyte na wyższej uczelni
  • Chęci rozwoju
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Znajomości podstaw finansowania firmy
  • Świetnych umiejętności komunikacji przez telefon

Mile widziane:

  • Doświadczenia w pracy z klientem firmowym
  • Dobre relacje biznesowe na rynku pożyczek firmowych

Co zyskujesz:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Wysokie, nielimitowane prowizje
  • Szkolenia, które wdrożą Cię do pracy
  • Elastyczność co do formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o współpracę, jeśli wolisz pracować na własnej działalności)
  • Świetną atmosferę w naszym komfortowym mokotowskim biurze z tarasem
  • Firmowe wyjazdy dwa razy do roku (do tej pory zespoły iwoca były między innymi na nartach w Alpach, w Hiszpanii i w Bieszczadach)
  • Międzynarodowe środowisko - będziesz w bliskim kontakcie z naszą centralą w Londynie
  • Rozwijamy się bardzo szybko. Ci którzy dołączają teraz mają szerokie i realne perspektywy awansów i zmian zakresu obowiązków zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i umiejętnościami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"I agree to process my personal data included in my application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997. Data protection, ie. Dz. U. of 2002., No. 101, item. 926, as amended.), carried out by iwoca Ltd based in London, UK. "

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się