Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Midyou Sp. z o.o.

    Heyrents to interaktywna agencja zarządzania najmem tworząca społeczność łącząc ze sobą właścicieli i najmujących. Naszym celem jest uproszczenie procesu wynajmu oraz ograniczenie poświęconego na to czasu do minimum. Korzystamy z naszej technologii i w bezpieczny sposób automatyzujemy procesy najmu.

    Uczestniczyliśmy w programie HugeThing oraz Google Warsaw Campus.
    Nasz produkt był mentorowany przez specjalistów z Polski, Wielkiej Brytanii czy USA.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Pozyskiwanie nowych klientów, rozbudowa portfolio mieszkań i budowanie stałych relacji biznesowych z właścicielami mieszkań i najemcami,
    • Zarządzanie negocjacjami kontraktowymi mającymi na celu ustanowienie podstaw silnej relacji biznesowej z naszymi właścicielami mieszkań i najemcami, włączając w to wykorzystanie zrównoważonej obsługi dla obydwu stron
    • Wyraźne komunikowanie potencjalnym klientom zarówno wartości, jak i najnowszych produktów heyrents
    • Osiąganie celów sprzedażowych
    • Poszukiwanie i Współpraca z naszymi podwykonawcami, którzy zajmują się wsparciem w trakcie obsługi najmu
    • Pomoc w identyfikacji i tworzeniu najlepszych praktyk zarówno dla twojego zespołu sprzedażowego oraz innych
    • Działanie jako ambasador marki heyrents
    • Stałe komunikowanie się z potencjalnymi klientami poprzez e-mail i telefon oraz na bezpośrednich spotkaniach
    Wymagania:
    • Rozwinięte umiejętności komunikacji i organizacji
    • Udowodniona zdolność do prowadzenia wielu zadań jednocześnie oraz ich realizacja przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły
    • Chęć ciągłego rozwijania i doskonalenia własnych umiejętności
    • Prawdziwa ciekawość ludzi i biznesu oraz rynku nieruchomości
    • Zaraźliwie pozytywne nastawienie; zaangażowanie i determinacja
    • Wcześniejsze doświadczenia sprzedażowe lub znajomość rynku nieruchomości będą dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • Pensję podstawową
    • Prowizje od każdego pozyskanego klienta
    • Udział w konferencjach branżowych oraz startupowych
    • Komputer oraz telefon służbowy
    • Pracę w biurze w samym centrum Warszawy (ul. Foksal)
    • Elastyczność etatu (pełny, 1/2, 1/3)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Proszę do CV umieścić następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Midyou sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem Al. Jerozolimskie 181B, 02-222, Warszawa, NIP 7010777047, KRS 0000705825.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Midyou sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem Al. Jerozolimskie 181B, 02-222, Warszawa, NIP  7010777047, KRS 0000705825. Dodatkowo, chcielibyśmy Cię poinformować, że podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a lub f RODO oraz do przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy jest  art. 22 Kodeksu Pracy. Odbiorcami Twoich danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Midyou sp. z o.o., o ile jest to niezbędne w celu rekrutacji na stanowisko w firmie Midyou oraz na jej rzecz i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów - do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych na podstawie Twojej zgody - do momentu jej cofnięcia. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przerwarzania oraz prawo przeniesienia danych w dowolnym momencie. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.