Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Dołącz do Pyszne.pl I wesprzyj nasz dział Partner Services w budowaniu innowacyjnej platformy służącej restauratorom do zaopatrywania się we wszystkie niezbędne produkty potrzebne do prowadzenia restauracji! Poszujemy pełnej energii oraz zaangażowania, osoby znającej techniki sprzedaży. Głównym celem Business Development Specialist jest nawiązywanie, utrzymywanie oraz negocjowanie najlepszych warunków partnerstwa z dostawcami dla naszej platformy. Twoja praca będzie składała się z następujących zadań:

    • Poszukiwanie oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z nowymi dostawcami,
    • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi partnerami w celu zoptymalizowania oferty dla naszych partnerskich restauracji,
    • Badanie potencjału rynkowego w celu stworzenia kompletnego i efektywnego planu pracy (będziesz pierwszym przedstawicielem tego Działu w Polsce),
    • Praca w terenie 50% - na terenie kraju, oraz zagraniczne spotkania z międzynarodowym zespołem

    Twój profil:

    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu rozmów sprzedażowych lub konsultacyjnych B2B. Doświadczenie w branży gastronomicznej, FMCG, HoReCa – będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość Technik sprzedażowych oraz negocjacyjnych,
    • Samodzielne oraz kreatywne organizowanie własnej pracy,
    • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca komunikację (min. B2),
    • Prawo jazdy kat. B.

    Zespól:

    Jako Business Development Specialist dołączysz do młodego i międzynarodowego teamu w dziale Partner Services Twoi koledzy to LENNEKE, ZIV, and GEERT a Twoim managerem będzie MAARTEN, the Restaurant Partnership Manager.

    Oferujemy:

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Konkurencyjne wynagrodzenie
    Karta sportowa oraz prywatna opieka zdrowotna
    Biuro w samym centrum miasta

    Darmowe napoje i owoce
    Bycie częścią nowego, profesjonalnego i międzynarodowego zespołu
    Wspaniałe eventy integracyjne, takie jak coroczne międzynarodowe wycieczki narciarskie i imprezy na plaży w Amsterdamie
    Niezbędne narzędzia pacy: laptop, telefon, samochód służbowy

    Jesteś gotowy by dołączć do Pysznepl? Prześlij nam swoje CV w języku angielskim.