Oferta pracy

Business / Export Development Manager (rynek włoski)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Beauty, poszukujemy osoby ze znajomością języka włoskiego lub hiszpańskiego, na stanowisko.

Przyszły zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za pełen biznes w rozumieniu danego rynku eksportowego (rozwój, rentowność, wykorzystanie potencjału itp.),
  • Współtworzenie planów i długoterminowej strategii marek na wybranym rynku eksportowym,
  • Dopasowanie globalnej strategii marketingowej do potrzeb rynku lokalnego,
  • Koordynowanie rozwoju sprzedaży w sieciach handlowych za granicą,
  • Badanie potrzeb rynków eksportowych w zakresie produktów firmy,
  • Opracowanie planu rozwoju rynków pod kątem sprzedażowo-produktowym,
  • Identyfikacja oraz rozwój współpracy z nowymi odbiorcami, w tym negocjowanie warunków handlowych,
  • Planowanie i zarządzanie asortymentem, w tym projektami wdrożeniowymi,
  • Rekomendacje w zakresie pozycjonowania cenowego i działań promocyjnych,
  • Współtworzenie i nadzór nad komunikacją oraz aktywacją marki na rynkach eksportowych,
  • Kontrola nad powierzonym budżetem i praca na wynikach sprzedażowych.

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży kosmetycznej/ beauty),
  • Znajomość specyfiki rynku włoskiego, umiejętność określenia lokalnych potrzeb i zaplanowania efektywnego działania sprzedażowego,
  • Posiadanie udokumentowanych projektów wdrażania nowych produktów na rynek eksportowy oraz sukcesy w budowaniu współpracy z partnerami handlowymi za granicą,
  • Zrozumienie biznesowego aspektu marketingu oraz kreatywnej strony tego obszaru
  • Biegła znajomość j. angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka: włoskiego.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • Współpracę w oparciu o dowolną formę zatrudnienia (UOP/B2B),
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Narzędzia pracy; laptop, telefon,
  • Benefity pozapłacowe; karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i budowania kariery zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnych markach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy