Business/Financial Controller

Klient Pracuj.pl

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 01 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza poziomu realizacji budżetów oraz wyjaśnianie odchyleń

  • Udział w przygotowaniu budżetów i planów wieloletnich

  • Przygotowywanie raportów i analiz operacyjnych na potrzeby Zarządu/ Właściciela

  • Aktywne rozwijanie narzędzi analitycznych, automatyzacja, usprawnianie procesu raportowania i planowania

  • Kalkulacja kosztów produktów

  • Wspieranie procesu zarządzania płynnością finansową i bieżące analizy przepływów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji podobnych zadań w firmie o profilu produkcyjno – handlowym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • Biegła znajomość Excel praz systemów klasy ERP

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych

  • Samodzielność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Wpływ na rozwój narzędzi controllingowych

  • Pracę w międzynarodowej grupie będącej w fazie szybkiego rozwoju

  • Możliwość rozwoju i samodzielność w działaniu

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Dynamicznie rozwijająca się grupa z branży FMCG, posiadająca w swoim portfolio kilka firm o profilu produkcyjno – handlowym.

Przewiń do profilu firmy