Business Inteligence Deweloper

Homebook

10 00015 000 brutto / mies.
  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Homebook

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Elasticsearch

  • Docker

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • praca przy tworzeniu i rozwoju struktur BI

  • współpraca między działami

  • wydobywanie, manipulowanie i integracja danych z zewnętrznych i wewnętrznych źródeł

  • wychodzenie z alternatywnymi rozwiązaniami w powtarzających się i bieżących problemach

Nasze wymagania

  • masz min. 2 letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach

  • masz praktyczną wiedza dot. hurtowni danych, systemów Business Intelligence

  • programujesz/projektujesz bazy danych na MsSQL/MySQL

  • znasz bazy danych noSQL (Elasticsearch, ClickHouse)

  • korzystasz na co dzień z Dockera

  • posługujesz się Pythonem (lub .Net lub Java)

Mile widziane

  • ClickHouse

  • Spark

  • Hive

  • HDFS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój biznesu i współpracę z zespołem profesjonalistów

  • korzystamy z Jiry, rozmawiamy na MS Teams’ach, rozwijamy kod przy użyciu Gita

  • pracujemy w Scrumie w małych teamach - zwinnie i przyjemnie

  • lubimy dzielić się wiedzą. A szkolenia, konferencje? Nie ma problemu!

  • każdy z naszych pracowników ma sfinansowaną opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie grupowe i kartę sportową

  • udostępniamy firmową biblioteczkę, kindle a nawet hulajnogi elektryczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Wyposażona kuchnia (kawa, herbata)

  • Nowoczesne biuro w centrum miasta

Homebook

Homebook.pl to serwis dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry design i styl. Z myślą o nich pod jednym adresem zbieramy oferty większości sklepów i marek wnętrzarskich. Nasi użytkownicy mogą również korzystać z ogromnej bazy inspiracji oraz porad architektów i projektantów wnętrz.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje