Business Intelligence Analyst

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku analityka BI to przede wszystkim przygotowanie materiału który umożliwi deweloperowi wytworzenie ETL zasilającego hurtownie.

Przygotowanie wiąże się z koniecznością:

• analizy danych systemów źródłowych i/lub ich dokumentacji;

• proponowania zmian w modelu hurtowni;

• prototypowania danych – pisanie sql;

• analizy procesów biznesowych;

• opisywaniem bardziej złożonych algorytmów dla których nie da się stworzyć prototypu SQL.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka BI w instytucjach finansowych;

  • dobra, praktyczna znajomość SQL;

  • umiejętność analizy i projektowania procesów biznesowych;

  • wiedza z zakresu analizy danych i obsługi systemów informatycznych;

  • umiejętność przygotowania dokumentacji dotyczącej modelowania procesów;

  • znajomość EA;

  • zdolność do myślenia procesowego i analitycznego;

  • gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem;

  • znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową;

  • znajomość bankowości oraz tematyki dot. sprawozdawczości zarządczej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • platforma wellbeingowa

  • system kafeteryjny

BNP Paribas Bank Polska S.A.

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych, oferujemy Ci także pracę. Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Dlatego zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, by wspólnie osiągać sukcesy. Innowacyjne rozwiązania, aplikacje, współpraca z największymi graczami w branży i innowacyjnymi startupami. Dajemy Ci atrakcyjne benefity, bo zawsze Cię słuchamy. Nawet jak mówisz specjalnym kodem.

Przewiń do profilu firmy