Business Intelligence Analyst

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS Excel

  • Tableau

Mile widziane

  • Google Analytics

  • Hadoop

  • Python

  • Gemius

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Lubisz liczby? Umiesz „łączyć kropki”? Twoim żywiołem jest praca z danymi liczonymi w miliardach rekordów i petabajtach danych? Internet to dla Ciebie codzienność, znasz go wzdłuż i wszerz? Chciałbyś spróbować swoich sił w pracy z takimi markami jak: Onet, VOD, Fakt, Newsweek, Business Insider?

Poszukujemy specjalisty na stanowisko Business Intelligence Analyst (digital publishing)

Chcemy byś swoją wiedzą i doświadczeniem wsparł pracę zespołu Business Intelligence, który na co dzień dba o poprawę efektywności największego internetowego biznesu wydawniczego w Europie Środkowo-Wschodniej –Ringier Axel Springer Polska

Twój zakres obowiązków

  • analiza czynników wpływających na efektywność biznesu

  • tworzenie rekomendacji w oparciu o dane BigData liczące setki miliardów obserwacji

  • przekształcanie naszej organizacji w kierunku „Data-Driven Company”

Nasze wymagania

  • umiejętność stawiania i weryfikowania hipotez w oparciu o dane pochodzące z różnych źródeł

  • umiejętność przekładania analiz na wnioski biznesowe do wdrożenia w praktyce

  • zdolność komunikacji łączącej perspektywy biznesu, technologii i danych

  • kompetencje do eksploracji dużych wolumenów danych z użyciem nowoczesnych narzędzi klasy BigData

  • angielski na poziomie co najmniej B2

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, informatyka, ekonomia, socjologia, ekonometria)

  • doświadczenie w wizualizacji danych z użyciem narzędzi typu Tableau

  • doświadczenie w pracy z danymi zlokalizowanymi w hurtowniach danych

  • doświadczenie w analityce stron internetowych lub aplikacji z wykorzystaniem np. Google Analytics lub Gemius

  • doświadczenie w analizie serwisów e-commerce

  • doświadczenie w planowaniu kampanii reklamowych w internecie i optymalizacji ich efektywności

To oferujemy

  • Pracę i rozwój wśród najlepszych specjalistów w branży

  • Środowisko, w którym pomysły i inicjatywy pracowników są doceniane

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, który sam wybierasz

  • Profesjonalną i przyjazną atmosferę w pracy:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto?

Wiedz, że zanim zostaniesz ekspertem od biznesu mediowego, zapewnimy Ci rozwój i szkolenia w firmie o międzynarodowych korzeniach, pracującej na światowych standardach technologicznych i organizacyjnych.