Logo Pracuj.pl

Business Intelligence Analyst

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach rozwoju systemów Business Intelligence w roli analityka raportowego/danych oraz w projektach budowy hurtowni danych w roli analityka biznesowo-systemowego
  • Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych
  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych
  • Specyfikacja raportów
  • Modelowanie hurtowni danych
  • Przygotowanie mapowań
  • Wsparcie w testach
  • Aktywna współpraca z zespołem projektowym i pośrednictwo między zespołem developerów i przedstawicielami klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w roli analityka biznesowego w projektach IT
  • Dobra znajomość narzędzia raportowego Power BI
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych oraz języka SQL
  • Znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1)

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z osobą z działu HR

2

Rozmowa techniczna

3

Dopasowanie do projektu

4

Witaj w Britenet!

Britenet Sp. z o.o.

Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. Działamy od 2006 roku, zatrudniamy obecnie ponad 800 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie. Mamy oddziały w pięciu miastach: Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Kielcach i Białymstoku. Pięciokrotnie zdobyliśmy tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce” w badaniach AudIT przeprowadzanych przez Computerworld we współpracy z Kantar TNS. Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Business Intelligence Analyst, Warszawa