Oferta pracy

Booksy International Sp. z o.o.

Business Intelligence Analyst

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 10 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Dobrze czujesz się w zadaniach wymagających logicznego myślenia? Lubisz analizować dane i tworzyć raporty? To szansa dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności analityczne oraz współtworzyć dział Business Intelligence Booksy. Jeśli lubisz szukać nieoczywistych rozwiązań i chcesz pracować w środowisku startupowym, to nie czekaj, dołącz do nas i wspólnie budujmy polskiego unicorna.

- Współpraca z działami biznesowymi (m.in. Sprzedaż, Marketing, CS, Produkt, Finanse) na poziomie zarówno lokalnym jak i globalnym

- Przygotowywanie raportów / zestawień i analizami związanymi z wynikami biznesowymi

- Aktywny rozwój rozwiązań i procesów z zakresu przetwarzania danych

- Dostosowywaniem wizualizacji wyników do potrzeb odbiorców biznesowych (wewnętrznych i zewnętrznych)

- Automatyzacja przetwarzania danych i raportów w celu wspierania procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w przetwarzaniu, analizie danych

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

  • Praktyczna wiedza i zrozumienie relacyjnych baz danych w zakresie SQLa

  • Umiejętność łączenia dużych zbiorów danych

  • Doświadczenie w pracy z PowerBI

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i w piśmie)

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat studiów – preferowane kierunki ścisłe, techniczne, informatyczne, metody ilościowe

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca zdalna w okresie pandemii

  • Dostęp do wiedzy w zakresie przetwarzania i analizy danych

  • Pracę nad ciekawymi zagadnieniami biznesowymi

  • Realny wpływ na decyzje biznesowe i strategiczne

  • Pracę z ludźmi, którym się chce i pomagają sobie nawzajem

  • Szansę na współtworzenie polskiego unicorna

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne