Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Intelligence Developer

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów
powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla
naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Business Intelligence DeveloperNumer ref.: OH/BIDev/SIG/12/2020

Obowiązki

  • Dołączenie do zespołu, który zajmuje się rozwojem i utrzymaniem aplikacji BI oraz wspiera ogromną społeczność użytkowników rozwijanego systemu
  • Rozwój i administracja usługami Power BI
  • Tworzenie modeli raportowania w Analysis Services
  • Tworzenie wizualnych raportów przy użyciu programu Power BI Desktop
  • Łączenie się ze źródłami danych, importowanie ich oraz przekształcanie na potrzeby Business Intelligence
  • Praca w tym projekcie to głownie dostarczanie nowych funkcjonalności z nastawieniem na jakość dostarczanego kodu i rozwiązań

Wymagania

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w pracy z Microsoft Business Intelligence Stack oraz z usługami Power BI, SSAS, SSRS i SSIS
  • Biegła znajomość języka DAX
  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu, publikowaniu i planowaniu raportów usługi Power BI zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Wiedza i znajomość narzędzi pomocniczych, takich jak Microsoft Azure, hurtownia danych SQL oraz Visual Studio
  • Podstawowa znajomość JavaScript oraz CSS
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Długofalowy kontrakt B2B 100% zdalnie
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie do karty MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy (8:00-10:00)
  • Możliwość awansu – ustalenie indywidualnej ścieżki kariery
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne