Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Intelligence Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla amerykańskiej firmy specjalizującej się w inżynierii produkcji, której hasłem nadrzędnym jest innowacja, poszukujemy Business Intelligence Developera.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 180807/4567

    Opis stanowiska:

    • projektowanie kompleksowych rozwiązań BI,
    • tworzenie raportów i pulpitu obiektów biznesowych za pomocą aplikacji QlikView, Web Intelligence, SAP Lumira, SAP Design Studio i Crystal Reports,
    • praca z narzędziami opartymi na bazie SAP HANA i hurtowni danych Teradata,
    • wykonywanie modyfikacji programów, poprawa wydajności, rozwiązywanie problemów, debugowanie i przeprowadzanie testów jednostkowych,
    • wykonywanie analiz i projektowanie, pisanie specyfikacji technicznej, konfiguracja i programowanie w środowisku SAP / BI, w tym testowanie i wdrażanie,
    • pomoc w opracowywaniu usprawnień organizacyjnych,
    • I linia wsparcia oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów w istniejących raportach,
    • praca w projekcie o skali globalnej,
    • ścisła współpraca oraz szkolenie użytkowników i analityków w obszarach funkcjonalnych.

    Wymagania:

    • co najmniej 1 rok doświadczenia w opracowywaniu i projektowaniu raportów SAP,
    • wiedza o narzędziach SAP BI (BI4, Lumira, Design Studio),
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji QlikView,
    • zaawansowana znajomość języka SQL,
    • znajomość raportów / dashboardów dokumentacji technicznej (Functional Design),
    • wielozadaniowość, zorientowanie na szczegóły, samodzielność w pracy, umiejętność rozwiązywania problemów,
    • wyższe wykształcenie,
    • dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2).

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych,
    • wiedza biznesowa z obszaru SAP,
    • znajomość koncepcji hurtowni danych (w szczególności Teradata),
    • doświadczenie w pracy z bazami SAP HANA, narzędziem JIRA, mobilnym system Analytics i Dashboard.

    Oferta obejmuje:

    • prywatną opiekę medyczną,
    • dodatkowe ubezpieczenie,
    • program emerytalny,
    • kartę Multisport,
    • pakiet szkoleń,
    • możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji,
    • pracę w przyjaznej atmosferze, w środowisku nastawionym na współpracę i rozwiązywanie problemów.