Ta oferta pracy jest nieaktualna od 386 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Intelligence Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Pracuj sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GP/2017/2/AD
top

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem analityków i programistów
  • zapewnienie spójnego systemu raportowania, wizualizacji danych, analiz i prognozowania dla kierownictwa firmy
  • wiodąca rola w budowie modelu planistycznego podstawowych wskaźników firmy
  • wsparcie analityczne dla wszystkich działów w firmie ze szczególnym uwzględnieniem działu Sprzedaży
  • tworzenie procesu i narzędzi analitycznych wspierających podejmowanie decyzji biznesowych (data-driven management)
  • zapewnienie komunikacji z innymi zespołami analitycznymi oraz działami biznesowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (matematyka, informatyka, ekonomia, zarządzanie lub podobne)
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem Business Intelligence
  • znajomość zagadnień związanych z bazami i hurtowniami danych (SQL, procesy ETL, architektura DWH)
  • znajomość narzędzi analitycznych (m.in. Excel, SPSS, Statistica, R, Tabelau, Qlikview, Power BI)
  • znajomość podstawowych metod statystycznych i machine learning (korelacje, regresja, drzewa decyzyjne)
  • umiejętność budowy, testowania i wdrażania modeli klasyfikacyjnych i predykcyjnych
  • praktyczna znajomość metodologii analizy danych i problemów biznesowych, które można rozwiązać przy użyciu danych
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • łatwość w prezentowaniu własnych koncepcji
  • znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się

Oferujemy:

  • pracę z zespołem ekspertów - ludzi z pasjami, którzy lubią ze sobą pracować i tworzą świetną atmosferę
  • stabilne zatrudnienie w Pracuj.pl, który jest najbardziej znanym i popularnym serwisem rekrutacyjnym w Polsce (ok. 2 mln Real Users miesięcznie). Nasza firma dynamicznie się rozwija i jest oparta na solidnych fundamentach - 16 lat na rynku, 20.000 klientów ponad 500 pracowników w 12 oddziałach w całej Polsce
  • narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym (m.in. budżet szkoleniowy, dofinansowanie nauki języka obcego, dostęp do firmowej biblioteki z ponad 300 książkami)
  • abonament medyczny oraz dofinansowanie zajęć sportowych
  • owocowe poniedziałki, taras i 3 chillout room’y
  • łatwy dojazd do pracy - nasza siedziba mieści się w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy, tuż przy stacji Metro "Rondo Daszyńskiego"
Administratorem danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.