Business Intelligence (płatny PROGRAM MANAGERSKI z UPC Polska)

UPC PolskaO firmie

7 000
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dołączysz do 3-letniego programu rozwojowego złożonego z 3. rotacji na trzy różne stanowiska w obszarze Business Intelligence
  • Będziesz wykorzystywać możliwości ścisłej współpracy z obszarami biznesowymi w całej organizacji, pomagając im w budowaniu celów i kluczowych wskaźników efektywności (KPI), zgodnych ze strategicznymi celami firmy
  • Wesprzesz zespoły w całej organizacji w zakresie dostarczania najlepszych jakościowo informacji zarządczych i raportów
  • Zajmiesz się analizą danych, dostrzeganiem zależności w liczbach i wyciąganiem wniosków, na bazie których powstaną raporty i rekomendacje dla Zarządu i przedstawicieli biznesu
  • Przyczynisz się do planowania i zarządzania kampaniami oraz kreowania nowych sposobów kontaktu z klientami

Nasze wymagania

  • Ukończone studia (lub spodziewane ukończenie niebawem) i gotowość do podjęcia pracy we wrześniu 2021 r
  • Wyróżniające Cię zamiłowanie do liczb, zainteresowanie statystykami, danymi ilościowymi i ekonomią
  • Jesteś obywatelem UE lub posiadasz zezwolenie na pobyt w Polsce
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i biegłą języka polskiego (co najmniej na poziomie C1)
  • Wrodzoną przedsiębiorczość i proaktywność; chęć do nauki i jak najlepszego zrozumienia biznesu
  • Chęć i umiejętność podejmowania odpowiedzialności za projekty, realizację i doprowadzanie do końca
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność sprawnego zarządzania współpracą z innymi

To oferujemy

  • 3-letni płatny program managerski w oparciu o umowę o pracę na czas programu, z wynagrodzeniem na start w wysokości 7 000 zł brutto
  • Możliwość odbycia rotacji międzynarodowej w obrębie innych zagranicznych spółek wchodzących w skład grupy Liberty Global (np. Wielka Brytania, Holandia)
  • Możliwość dołączenia do zespołu UPC na stałe, po pomyślnym zakończeniu programu
  • Bogaty pakiet benefitów obejmujący dostęp do platformy MyBenefit, prywatna opieka medyczna, usługi UPC w promocyjnej ofercie dla pracowników i wiele innych
  • Ustrukturyzowany program nauki i rozwoju idący w parze z codziennym życiem zawodowym
  • Wynagrodzenie początkowe 7 000 zł brutto

Będąc częścią Liberty Global, UPC jest największym dostawcą multimedialnej rozrywki, zapewniając dostęp do szerokopasmowego Internetu i telewizji w Polsce. Mamy ponad 1,5 miliona klientów korzystających z szybkiego, szerokopasmowego Internetu, wideo i telefonii.

Dostarczamy naszym klientom Internet o prędkości do 1 GB/s, a w ramach badania SpeedTest.pl zostaliśmy uznani za najszybszego dostawcę Internetu w 2020 roku wśród ogólnopolskich sieci.

Jesteśmy organizacją zorientowaną na pracę zespołową, w której potrzeby naszych klientów są w centrum wszystkiego, co robimy.

** Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Programie “Step Forward”, porozmawiaj z naszymi ekspertami podczas jednej z naszych sesji UPC Insight – dołącz do wydarzenia!

Poniedziałek 19 kwietnia i wtorek 20 kwietnia

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE

Czy Twoja przedsiębiorczość i zamiłowanie do liczb mogą pomóc nam w dotarciu do większej ilości ludzi w Polsce, niż kiedykolwiek?

Sukces naszej działalności telekomunikacyjnej w ogromnej mierze zależy od specjalistycznej analizy i świadomego podejmowania decyzji biznesowych. Dołącz do nas w ramach programu managerskiego “Step Forward”, a zyskasz szansę stania się jednym z najlepszych specjalistów obszaru Business Intelligence na rynku, który pomoże nam wejść na jeszcze wyższy poziom!

Business Intelligence (płatny PROGRAM MANAGERSKI z UPC Polska), Katowice