Oferta pracy

Business Intelligence Specialist

VIG PolskaO firmie

VIG Polska

al. Jerozolimskie 162

Warszawa

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Obecnie, do VIG Polska, poszukuje energicznych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy z bazami danych (preferowane SQL Server)
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość systemów klasy Business Intelligence oraz tworzenia procesów ETL
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli danych w systemach BI będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi Microstrategy będzie dodatkowych atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Orientacji na osiąganie celów biznesowych
  • Samodzielności w działaniu, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

Zakres obowiązków:

  • Udział w projekcie tworzenia i wdrożenia hurtowni danych
  • Tworzenie architektury obszaru raportowania i BI
  • Administrowanie hurtownią danych
  • Udział w projektach związanych z rozwojem analizy danych
  • Tworzenie, testowanie, wdrażanie oraz utrzymanie procesów ETL
  • Analizowanie potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie hurtowni danych
  • Tworzenie dashboardów
  • Przygotowywanie oraz analiza niezbędnej dokumentacji dotyczącej systemu

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Welcome bonus w postaci dowolnego szkolenia zewnętrznego
  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)
  • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Udział w projektach zgodnie z podejściem Agile
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy