Logo Pracuj.pl

Business / IT Consultant for Automotive

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Capgemini Software Solutions Center

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca jako samodzielny konsultant i doradztwo dla naszych klientów z branży motoryzacyjnej m.in. w procesie transformacji cyfrowej, digitalizacji, Industry 4.0;
  • wieloaspektowa analiza, modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych, struktur organizacyjnych oraz środowisk IT klienta, a także definiowanie odpowiednich rozwiązań IT;
  • przygotowywanie koncepcji, planowanie i wsparcie wdrożeń przygotowanych rozwiązań;
  • prowadzenie prezentacji i workshopów z klientami;
  • wsparcie przy tworzeniu ofert dla klientów;
  • wsparcie naszych klientów w zakresie kluczowych procesów z branży motoryzacyjnej – produkcji, logistyki, marketingu, sprzedaży i obsługi posprzedażowej - oraz wdrażanie innowacyjnych trendów w branży jak connected car, in car services, autonomous driving, etc.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w doradztwie IT, projektowaniu architektur IT lub wdrażaniu systemów IT w przedsiębiorstwach, zwłaszcza w branży motoryzacyjnej;
  • posiadasz doświadczenie w analizie, modelowaniu i usprawnianiu procesów;
  • interesujesz się motoryzacją i zmianami zachodzącymi w tej branży;
  • znasz aktualne trendy rynkowe jak m.in. Digitalizacja, Customer First, Industry 4.0;
  • dobrze czujesz się w relacjach z ludźmi, jesteś osobą komunikatywną i znajdującą statysfakcję w pomaganiu partnerom biznesowym oraz w zdobywaniu ich uwagi dla swoich pomysłów i usług;
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim, znasz podstawy języka niemieckiego (będziemy wspierać Cię w dalszej nauce języków);
  • myślisz analitycznie, potrafisz w ustrukturyzowany sposób analizować procesy/sytuacje/problemy i proponować rozwiązania koncentrując się przy tym na celach biznesowych swoich działań.

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Multisport

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Weryfikacja językowa

3

Telco techniczne (opcjonalnie)

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Witamy na pokładzie Capgeminers! :)

Software Solutions Center we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Business / IT Consultant for Automotive, Legnicka 48, Fabryczna, Wrocław