"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie [imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, doświadczenia i wykształcenia] przez MHC Mobility Sp. z o.o. zgodnie z [art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a] ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów bieżącej i przyszłej rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy."
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Business Manager Commercial Vehicles

MHC Mobility sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie potencjału klientów obecnych i przyszłych;

  • Kwalifikacja potencjalnych klientów;

  • Przeprowadzanie cold calling i cold visits;

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz potencjalnymi klientami;

  • Realizacja strategii sprzedaży i planu rozwoju;

  • Rozwijanie nowych kanałów sprzedaży dla samochodów dostawczych i ciężarowych;

  • Doradztwo w zakresie optymalizacji floty i rozwiązań;

  • Koordynacja realizacji umów handlowych;

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych i działań konkurencji;

  • Doradztwo dla klienta w zakresie tworzenia najlepszych rozwiązań dotyczących optymalizacji floty

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Mile widziane doświadczenie w branży CFM; Rent a Car, sprzedaży aut segmentu LCV, HCV

  • Ukończone studia wyższe z kierunków powiązanych z zarządzaniem, zarządzaniem flotą lub budową samochodów;

  • Zainteresowanie branżą automotive;

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe benefity, min. opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Royal Wilanów

O nas

MHC Mobility Polska Sp. z o.o.

zapewnia swoim klientom rozwiązania flotowe, dbając o bezpieczeństwo, mobilność i satysfakcję użytkowników firmowych flot. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego dostosowujemy się do sytuacji Klienta, stosowanych przez niego praktyk i preferencji, oferując takie rozwiązania jak: wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, zarządzanie flotą Klienta (administracja) oraz wynajem krótkoterminowy.