Logo Pracuj.pl

Business Manager Commercial Vehicles

MHC Mobility sp. z o.o.O firmie

MHC Mobility sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie potencjału klientów obecnych i przyszłych;
  • Kwalifikacja potencjalnych klientów;
  • Przeprowadzanie cold calling i cold visits;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz potencjalnymi klientami;
  • Realizacja strategii sprzedaży i planu rozwoju;
  • Rozwijanie nowych kanałów sprzedaży dla samochodów dostawczych i ciężarowych;
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji floty i rozwiązań;
  • Koordynacja realizacji umów handlowych;
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych i działań konkurencji;
  • Doradztwo dla klienta w zakresie tworzenia najlepszych rozwiązań dotyczących optymalizacji floty

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w branży CFM; Rent a Car, sprzedaży aut segmentu LCV, HCV
  • Ukończone studia wyższe z kierunków powiązanych z zarządzaniem, zarządzaniem flotą lub budową samochodów;
  • Zainteresowanie branżą automotive;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity, min. opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Royal Wilanów

O nas

MHC Mobility Polska Sp. z o.o.

zapewnia swoim klientom rozwiązania flotowe, dbając o bezpieczeństwo, mobilność i satysfakcję użytkowników firmowych flot. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego dostosowujemy się do sytuacji Klienta, stosowanych przez niego praktyk i preferencji, oferując takie rozwiązania jak: wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, zarządzanie flotą Klienta (administracja) oraz wynajem krótkoterminowy.

Business Manager Commercial Vehicles, Franciszka Klimczaka 1, Warszawa