Oferta pracy

Business manager

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: KL_0034290

Twoje zadania:

  • Bezpośrednie wsparcie dyrektora Centrum oraz managerów w realizacji zadań jednostki
  • Uczestnictwo w inicjatywach dotyczących realizacji zadań Centrum oraz Grupy ING
  • Przygotowywanie prezentacji oraz tłumaczeń dokumentów
  • Opracowywanie danych i raportów do analiz oraz przedstawianie wniosków i rekomendacji
  • Odpowiedzialność za działania komunikacyjne w Centrum (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Inicjowanie i organizowanie wydarzeń mających na celu zwiększenie zaangażowania pracowników
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie informowania, zbierania danych i raportów, uzyskiwania wyjaśnień i koordynowania terminów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość rynku, stosowanych rozwiązań w zakresie efektywnej komunikacji i współpracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność budowania i rozwijania pozytywnych relacji
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej, orientacja na cel, entuzjazm w działaniu

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy