Business Manager MID

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez rozwój istniejących relacji z Klientami z powierzonego portfela oraz akwizycji nowego businessu.

  • Budowanie trwałych relacji handlowych z Klientami.

  • Prowadzenie procesów sprzedażowych, negocjowanie umów, prowadzenie spotkań.

  • Prezentowanie Fleet Review, materiałów handlowych i nowych rozwiązań produktowych.

  • Przygotowanie i egzekwowanie strategii dla poszczególnych Klientów oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu swobodnym (inne języki mile widziane).

  • Gotowość do pracy z Klientami na zewnątrz (35 spotkań miesięcznie).

  • Emocjonalna dojrzałość w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, pod presją czasu i stresu.

To oferujemy

  • Zdalna praca w zgranym Zespole, na stanowisku wymagającym dużej samodzielności i inicjatywy, z odpowiedzialnością za wyniki własnej pracy.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.

  • Życzliwa atmosfera pracy w zespole specjalistów i ekspertów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny

  • (m.in. samochód osobowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,

  • świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, zajęcia języka angielskiego).

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:30.

  • Dostęp do platformy Motivizer, AskHenry oraz ofert produktów Grupy BNP Paribas.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Co Cię wyróżnia?

  • Predyspozycje sprzedażowe.

  • Proaktywna postawa w relacji z Klientem, nastawienie na szukanie rozwiązań.

  • Umiejętność strategicznego myślenia.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności.