Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business & Network Development Manager with German

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 24.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

    Każdego dnia dążymy do tego, by być kluczowym partnerem dla firm transportowych i niezależnie od rozmiarów floty samochodowej świadczyć pełne spektrum usług i wsparcia naszym klientom.

    Nasz główny produkt to karta paliwowa, a do niego oferujemy szereg korzyści dodatkowych dla przewoźników. Sieć stacji paliw, która akceptuje naszą kartę, liczy 16 500 punktów w 32 krajach. I ciągle się rozwijamy!

    W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników, a w grupie spółek na pokładzie mamy w sumie ponad 800 osób.

    Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy skupiają się na rozwoju firmy i własnych kompetencji. Cały czas się uczymy i dążymy do tego, by doskonalić obszary w których pracujemy.

    Chcesz zasilić nasze szeregi? Aplikuj do nas!

    Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny do Działu Rozwoju na stanowisko:

    Nr ref.: Miejsce pracy: Warszawa lub dowolna lokalizacja na zasadach home office

    Cel stanowiska: Rozwój współpracy z partnerami usług E100 i stacjami paliw w krajach niemieckojęzycznych

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie działań w kierunku rozwoju sieci akceptacji karty E100 w krajach niemieckojęzycznych
    • Pozyskiwanie nowych sieci do współpracy i rozbudowa współpracy z obecnymi stacjami paliw w sieci akceptacji
    • Analiza rynku i konkurencji, budowanie listy potencjalnych partnerów, nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji
    • Negocjacje handlowe, podpisywanie umów i prowadzenia procesu aktywacji usług
    • Prowadzenie korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych i wideokonferencji oraz spotkań z potencjalnymi i obecnymi partnerami
    • Uzgadnianie kwestii formalnych (zapisy w umowie i inne elementy współpracy)
    • Bezpośrednia opieka nad procesem przyłączenia partnera
    • Zamawianie i koordynacja aktywacji kart na terminalowym sprzęcie partnera

    Profil poszukiwanego kandydata:

    • Doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych, pozyskiwaniu klientów/partnerów
    • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowych strukturach i działaniach na rzecz klientów/partnerów w UE
    • Biegła znajomość języka niemieckiego
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego
    • Zaangażowanie i nastawienie na cel biznesowy
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne (poparte sukcesami w dotychczasowej karierze)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku zatrudnienia
    • Miejsce pracy w biurze głównym w Warszawie lub innej dowolnej lokalizacji na zasadzie home office i delegacji
    • Wynagrodzenie zasadnicze i motywujący miesięczny system prowizyjny
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
    • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
    • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości
    • Realną możliwość awansu, indywidualnie dopasowaną ścieżkę kariery i szkoleń w odpowiedzi na Twoje potrzeby
    • Działania na arenie międzynarodowej

    Więcej o nas: https://e100.eu/

    bottom
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV:

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 59, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371 oraz E100 International Trade sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 365202749.

    Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 59, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371 oraz E100 International Trade sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 365202749, dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom